BAHAR ALPARSLAN

KURUCU & YÖNETIM KURULU BAŞKANI

1966 Ankara doğumludur. Kadıköy Kız koleji ardından İstanbul üniversitesi İtalyan filolojisinde öğrenimine devam etmiştir. Sektöre 1988 yılında aile inşaat/elektronik grup şirketlerinin idari işlerden sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak başlamıştır.

TUGİAD (Türkiye Genç İşadamları Derneği) 2006-2008 dönemi Yönetim Kurulu üyeliği , Mali işlerden sorumlu Başkan yardımcılığı ve Fenerbahçe Rotary Klübü 2010-2011 dönemi Başkanlığı ile birlikte Sigorta sektöründe muhtelif komite başkanlıklarında bulunmuş ve birçok sosyal sorumluluk projelerinde görev almıştır. İş ortağımız olan sigorta şirketlerinin meslek derneklerinde de kurucu üye olarak yer almıştır.


1989 yılında sigorta sektöründe yer almış olan Alba Prestige Sigorta ortağı ve Teknik & Pazarlamadan sorumlu yönetim kurulu üyesidir.

Bahar Aplarslan

HAKAN ALPARSLAN

KURUCU & YÖNETIM KURULU ÜYESI

1962 doğumludur. Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olup, Turizm branşında Yüksek Lisans yapmıştır. Koç Holding bünyesinde mali ve idari işler yöneticiği sonrasında Alba Prestige kardeş kuruluşlarının kuruculuğunu yapmıştır.

Yeşilköy Rotary Kulübü kurucu üyesi olup, yönetim kurulu başkanlığı ve yönetim kurulu üyesi olarak görevde bulunmuştur. Deniz aşığı bir kaptan ve motorcudur.


1989 yılında sigorta sektöründe yer almış olan, Alba Prestige Sigorta ortağı ve yönetim kurulu üyesidir.


BİNNUR GEZMİŞOĞLU

GENEL MÜDÜR

1966 Sakarya doğumludur. İstanbul üniversitesi iktisat fakultesi mezunu olup , İşletme İktisadi yüksek lisans programında öğrenimine devam etmiştir.

Sektöre 1989 yılında başlamış olup ,sektörün ilk sıralarında yer alan muhtelif sigorta şirketlerinde satışın çeşitli kademelerinde yönetici olarak görev almıştır.2000 yılında ERGO Sigorta da başlayan yöneticilik görevinden 2014 yılında Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak ayrılmıştır.


Ağustos 2014 tarihi itibari ile Alba Prestige Sigorta Genel Müdürü olarak sektöre devam etmektedir.